LO-LODYGOWICE.OF.PL dzisiaj jest 20.4.14 do wakacji pozostało 62 dni

Ul. Piłsudskiego 121 Tel. (0 33) 863 15 81, fax. (0 33) 863 18 49,
  O Szkole
Aktualności
Absolwenci
Nauczyciele
Osiągnięcia
Wypoczynek
Adres, telefon...
KTG "SZLAK"
Matura
  Rekrutacja
Nabór do Liceum
Walory Szkoły
Informacje o Liceum
  Przydatne linki
Niezbędne
Edukacyjne
Wyszukiwarki
Szkoły średnie
Uczelnie
SMS'y
  Inne
Księga gości
Buźki
Autorzy
Prace nauczycieli
  Liczba odwiedzin
od 12-12-2001
    Absolwenci
2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 |
[do góry] 2002

ODDZIAŁ A - wychowawca Marzanna Szymanek
ZDJĘCIE

1. Bieniek Anna
2. Budasz Agata
3. Czul Maria
4. Domańska Katarzyna
5. Dziedzic Joanna
6. Golonka Marcin
7. Haczek Marta
8. Herzyk Magdalena
9. Jakubiec Grzegorz
10. Janik Karina
11. Jura Joanna
12. Kała Karolina
13. Kałachurska Zofia
14. Kania Katarzyna
15. Krysta Ewelina
16. Kukla Patrycja
17. Loranc Piotr
18. Michalik Marzena
19. Motyka Monika
20. Olek Katarzyna
21. Ostrowska Patrycja
22. Pawlus Anna
23. Sanetra Ewelina
24. Sporysz Bożena
25. Staszek Monika
26. Śliwa Daria
27. Ślusarczyk Zbigniew
28. Talaga Monika
29. Tomaszewski Krzysztof
30. Tracz Katarzyna
31. Wajda Wojciech
32. Wiśniewski Piotr
33. Wróbel Dominika
34. Wróbel Marta
35. Zoń Jacek

ODDZIAŁ B - wychowawca Irena Olejniczak
ZDJĘCIE

1. Bakałarz Aneta
2. Batczyk Anna
3. Bukowska Ewa
4. Chuchała Agnieszka
5. Dereń Marcin
6. Garbacz Magdalena
7. Górny Bartosz
8. Jakubiec Aleksandra
9. Jakubiec Joanna
10. Jakubiec Łukasz
11. Jodłowiec Monika
12. Juraszek Monika
13. Kajzer Piotr
14. Kępka Marek
15. Klimek Sylwia
16. Kowalik Dawid
17. Kruczek Daniel
18. Murzyn Łukasz
19. Pasek Barbara
20. Pietraszko Joanna
21. Przepióra Paulina
22. Rączka Iwona
23. Sapeta Dorota
24. Staniec Grażyna
25. Stasica Brygida
26. Stokłosa Piotr
27. Śpiewak Mariola
28. Tonderski Michał
29. Wojtas Anna
[do góry] 2001

ODDZIAŁ A - wychowawca
Izabela Wandzel
ZDJĘCIE

1. Berezowski Łukasz
2. Butor Anna
3. Caputa Mariusz
4. Ciućka Anna
5. Czech Aneta
6. Duraj Anna
7. Faber Agata
8. Gondek Łukasz
9. Jakubiec Jolanta
10. Jochemczyk Monika
11. Jura Aleksandra
12. Kałucka Elżbieta
13. Kania Wiesław
14. Kufel Monika
15. Mrowiec Małgorzata
16. Pącikiewicz Dagmara
17. Pietura Aleksandra
18. Piprek Ewa
19. Rapacz Grzegorz
20. Rosół Dominika
21. Śpiewak Piotr
22. Tomasik Adam
23. Tomasik Andrzej
24. Uroda Joanna
25. Wantoła Agnieszka
26. Więzik Szymon
27. Wolny Maciej
28. Zeman Elżbieta
29. Zielińska Katarzyna
30. Zwardoń Joanna
31. Klinowska Anna
32. Kowalczyk Barbara

ODDZIAŁ B - wychowawca
Dorota Imielska
ZDJĘCIE

1. Bieniek Krzysztof
2. Bieniek Tomasz
3. Czekaj Paweł
4. Czernek Karolina
5. Furtak Magdalena
6. Gacek Monika
7. Gęga Dawid
8. Górny Anna
9. Harężlak Iwona
10. Kania Maria
11. Kozim Maciej
12. Krzak Ewelina
13. Kubica Klaudia
14. Kulińska Agnieszka
15. Kupczak Renata
16. Lisiewicz Katarzyna
17. Makieła Małgorzata
18. Marek Tomasz
19. Mrowiec Magdalena
20. Mrowiec Sabina
21. Mrzygłód Przemysław
22. Nowak Magdalena
23. Pitry Leszek
24. Pyclik Katarzyna
25. Tomasik Jakub
26. Tomasik Joanna
27. Tomaszek Anna
28. Urbaniec Marta
29. Zawiła Magdalena
30. Zemczak Ewa
[do góry] 2000

ODDZIAŁ A - wychowawca

1. Babiarz Grzegorz
2. Baron Joanna
3. Bąk Marta
4. Biel Małgorzata
5. Cebrat Magdalena
6. Dutka Agnieszka
7. Goliasz Agnieszka
8. Halama Gabriela
9. Kamińska Katarzyna
10. Konior Sylwia
11. Krysta Monika
12. Mrowiec Agata
13. Mrzygłód Barbara
14. Niewdana Anna ?
15. Sołtysik Ewa
16. Stechera Agnieszka
17. Stec Agnieszka
18. Stwora Anna
19. Szabela Katarzyna
20. Szczotka Sylwia
21. Szczygieł Jakub
22. Szpoczek Monika
23. Szymanek Anna
24. Tlałka Tomasz
25. Wełna Agnieszka
26. Worek Rafał
27. Kalewska Marzena
28. Jakubiec Adam
29. Michałek Łukasz

ODDZIAŁ B - wychowawca

1. Dunat Katarzyna
2. Dunat Magdalena
3. Ficoń Mariusz
4. Gach Monika
5. Górna Monika
6. Greń Daria
7. Imielski Marek
8. Jasica Patrycja
9. Juraszek Dorota
10. Kania Jakub
11. Kumorek Małgorzata
12. Kusznierewicz Paweł
13. Maćkała Marcin
14. Moczek Agnieszka
15. Motyka Agnieszka
16. Mrowiec Remigiusz
17. Pasko Monika
18. Pietrasina Magdalena
19. Pietraszko Sylwia
20. Rozumek Lucyna
21. Piprek Katarzyna
22. Tracz Paweł
23. Urbaniec Izabela
24. Wala Anna
25. Wajda Barbara
30. Wisła Anna
31. Marek Anna

ODDZIAŁ C - wychowawca

1. Bołoz Anna
2. Borowiec Anna
3. Bubik Katarzyna
4. Gąsiorek Dorota
5. Harężlak Sylwia
6. Homa Agnieszka
7. Kupczak Aneta
8. Łatanik Dominika
9. Marek Katarzyna
10. Mieszczak Magdalena
11. Mikocki Tomasz
12. Oczkowska Agnieszka
13. Piotrowski Piotr
14. Pioskonka Monika
15. Steblik Lucyna
16. Suchanek Sebastian
17. Szumlas Izabela
18. Treszer Klaudiusz
19. Worek Paweł
20. Kociszewska Anna
21. Lis Krzysztof
22. Wolny Aneta
23. Kwaśny Damian

[do góry] 1999

ODDZIAŁ A - wychowawca Anna Jura

1. Adamczyk Anna
2. Buława Katarzyna
3. Czech Edyta
4. Dunaj Gabriela
5. Garbacz Katarzyna
6. Gardaś Marzena
7. Gęga Kinga
8. Góralczyk Ilona
9. Hańc Agnieszka
10. Jakubiec Jadwiga
11. Kaczmarczyk Monika
12. Kałachulski Jakub
13. Kania Filip
14. Kasińska Maria
15. Kocur Arkadiusz
16. Lepisiewicz Magdalena
17. Loranc Katarzyna
18. Mrowiec Katarzyna
19. Piecuch Dariusz
20. Piecuch Łukasz
21. Rodak Sebastian
22. Sander Gabriela
23. Staniec Roman
24. Tomaszewska Urszula
25. Wajda Aneta
26. Worek Monika
27. Wójtowicz Barbara
28. Zawadzka Monika
30. Kania Maria
31. Oleś Joanna
32. Hankus Łukasz
33. Adamczyk Paweł
34. Wrona Andrzej

ODDZIAŁ B - wychowawca Janina Oswięcimska

1. Adamczyk Katarzyna
2. Bendarz Sabina
3. Biegun Irena
4. Biela Monika
5. Baczoń Aneta
6. Budna Magdalena
7. Caputa Ewa
8. Fabrowicz Edyta
9. Ficoń Sylwia
10. Graboń Joanna
11. Imielski Paweł
12. Jachnicka Monika
13. Kraus Aleksandra
14. Kubas Katarzyna
15. Marek Wojciech
16. Matlakiewicz Katarzyna
17. Mikołajek Aneta
18. Rodzień Alicja
19. Romik Joanna
20. Staszek Sylwia
21. Wójtowicz Beata
22. Imielski Piotr
23. Kwaśny Damian
24. Kościelniak Elżbieta
25. Koszela Danuta

[do góry] 1998

ODDZIAŁ A - wychowawca

1. Bielat Monika
2. Bojdys Beata
3. Dobija Marcin
4. Duraj Slawomir
5. Dutka Magdalena
6. Ferfecki Mariusz
7. Goluch Katarzyna
8. Gorna Gabriela
9. Haj Dorota
10. Hankus Lukasz
11. Hetnal Justyna
12. Kalewska Ewelina
13. Kruczek Cyprian
14. Kuczkowska Marzena
15. Lekawa Monika
16. Lukasiewicz Ewa
17. Nieduzak Damian
18. Postrozny Janusz
19. Pyrkowska Anna
20. Walusiak Marek
21. Zurek Justyna
22. Biel Aneta
23. Filapek Joanna
24. Drobny Grażyna
25. Wyrobek Klaudia
26. Hankus Rafał
27. Hańderek Jolanta

ODDZIAŁ B - wychowawca

1. Damek Barbara
2. Dunaj Agnieszka
3. Galuszka Joanna
4. Grabon Monika
5. Hutyra Anna
6. Jadlowiec Magdalena
7. Kanik Joanna
8. Kasinska Anna
9. Matlak Aleksandra
10. Paciorek Anna
11. Sadzikowska Grazyna
12. Stec Agata
13. Szczyrk Mieczyslawa
14. Szlapa Mariola
15. Scieszka Beata
16. Machaj Anna
17. Waluś Justyna
18. Wiercinska Joanna
19. Zdrowak Adrian
20. Majerz Patrycja
21. Śliwa Paweł

[do góry] 1997

ODDZIAŁ A - wychowawca

1. Biegun Monika
2. Bistyga Iwona
3. Bogumił Dawid
4. Buława Anna
5. Caputa Anna
6. Chęcińska Agnieszka
7. Habdas Alicja
8. Imielska Bogusława
9. Jakubiec Agnieszka
10. Jakubiec Gabriela
11. Jakubiec Wioletta
12. Janota Daniel
13. Kał Mateusz
14. Kania Agnieszka
15. Kasińska Agnieszka
16. Krajs Magdalena
17. Krysta Danuta
18. Kubyszek Bartosz
19. Kusznierewicz Dominika
20. Laszczak Teresa
21. Mędrala Marcin
22. Midor Agnieszka
23. Motyka Gabriela
24. Nowak Rafał
25. Raczka Maria
26. Siwek Edyta
27. Winiarski Jakub
28. Markowicz Agnieszka
29. Talik Wiesław
30. Krężelok Agata
31. Foryś Edyta
32. Jakubiec Marcin
33. Błasiak Konrad

[do góry] 1996

ODDZIAŁ A - wychowawca

1. Bizon Beata
2. Borys Katarzyna
3. Ciurla Magdalena
4. Dudek Agata
5. Firkowska Justyna
6. Gąsior Magdalena
7. Habdas Małgorzata
8. Krysta Lucyna
9. Majdak Alicja
10. Musiał Małgorzata
11. Owczaruk Justyna
12. Pluta Iwona
13. Pysz Anna
14. Sadza Agnieszka
15. Sermak Beata
16. Stokłosa Wioletta
17. Wandzel Mariola
18. Wawok Halina
19. Wisala Marzena
20. Wojcicka Renata
21. Zoń Agnieszka
22. Zoczek Anita
23. Ziółkowski Marcin

ODDZIAŁ B - wychowawca

1. Biegun Dariusz
2. Cieska Mirosław
3. Chrobak Dagmara
4. Dobija Grzegorz
5. Droździk Paweł
6. Faber Paweł
7. Gruszecka Marzena
8. Gwizdała Żaneta
9. Janus Paweł
10. Jeziorska Gabriela
11. Kufel Iwona
12. Laszczak Adriana
13. Loranc Natalia
14. Łukaszczyk Sabina
15. Majdak Grzegorz
16. Majdak Urszula
17. Maślanka Łukasz
18. Miecherdzińska Magdalena
19. Mrowiec Anna
20. Perzyna Jakub
21. Stańczyk Bożena
22. Tomaszek Piotr
23. Wajdzik Rafał
24. Walaszek Barbara
25. Wisła Elżbieta
26. Zacny Ireneusz
27. Loranc Mariusz
28. Juraszek Agnieszka
29. Korpas Damian

[do góry] 1995

ODDZIAŁ A - wychowawca

1. Białas Iwona
2. Binda Magdalena
3. Czakon Ewa
4. Droździk Barbara
5. Dudek Ewa
6. Gańczarczyk Joanna
7. Garncarczyk Barbara
8. Janik Beata
9. Knopek Dorota
10. Kraus Karolina
11. Kryger Ewa
12. Młocek Joanna
13. Mrózek Martyna
14. Pach Barbara
15. Pietura Agata
16. Pluszczyk Jolanta
17. Prochownik Bożena
18. Waligóra Małgorzata
19. Wojtowicz Ewa

ODDZIAŁ B - wychowawca

1. Augustyn Ewa
2. Biegun Izabela
3. Bronowski Paweł
4. Czerwieńska Anna
5. Faber Konrad
6. Górkiewicz Krzysztof
7. Górny Arkadiusz
8. Haczek Barbara
9. Homel Mariusz
10. Juraszek Maciej
11. Kania Katarzyna
12. Konstanty Paweł
13. Kuśnierewicz Agnieszka
14. Kucharczyk Andrzej
15. Krysmalski Beniamin
16. Małysiak Ewa
17. Maślanka Małgorzata
18. Matlas Piotr
19. Miodonski Piotr
20. Pająk Beata
21. Rodak Ewa
22. Rusin Monika
23. Urbaniec Krzysztof
24. Waligóra Marek
25. Kubalica Adam

[do góry] 1994

ODDZIAŁ A - wychowawca

1. Caputa Jolanta
2. Chachlowska Ewa
3. Gawęda Magdalena
4. Gawron Monika
5. Gęga Dorota
6. Górna Gabriela
7. Jakubiec Wioletta
8. Kufel Mariola
9. Lower Agata
10. Małysiak Magdalena
11. Mrowiec Katarzyna
12. Nowak Izabela
13. Kozik Monika
14. Piątek Dorota
15. Połaciak Renata
16. Wajslicer Anna
17. Wieczorek Sylwia
18. Wojnar Renata
19. Worek Edyta
20. Wójcik Barbara
21. Wójcik Renata
22. Zygmunt Jolanta
24. Gieleciak Rafał
25. Kufel Mariusz
26. Siwiec Zbigniew
27. Zemczak Katarzyna
28. Bąk Agnieszka


  LO-LODYGOWICE.OF.PL Powrót na górę strony